Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kolik hodin vcelku vydrzi nahravat Panasonic DMR-EH50

slatored (292)|24.3.2006 13:52
Nema prosim nekdo z Vas vedomost, jak dlouho mohu nechat spustene nahravani u Panasonic DMR-EH50 ?
V manualu o tom nic neni.
Nekde tady jsem o tom kdysi cetl a uz to nemohu najit.
Badis (226)|25.3.2006 18:18
No to je snad omezeno velikostí HDD a módu nahrávání, ne? V návodu je to popsáno :-R
slatored (292)|25.3.2006 19:02
Dík za odpověď.
No já spíš myslel, kvůli namáhání mechaniky, teploty a pod. Už jsem ale nahrával 5 hodin v jednom kuse a vydržel. Tak to by mi mělo asi stačit.
jj
Badis (226)|27.3.2006 16:10
Ono když se to vezme kolem a kolem tak HDD rekordér je takový počítač sám o sobě Nějaká čtecí/záznamová mechanika +HDD. A vem si kolik toho namakají. U nás v práci 12 hodin deně celý rok. A to jsou provozy kde makaj nepřetržitě. Já bych se toho nebál. :BB:
slatored (292)|28.3.2006 07:31
O.K. Tak díky !!! 8-)
visa (44)|30.3.2006 10:27
já ho mám doma čtyři měsíce. Každý den dopoledne nahrávám zhruba 3,5 hodiny záznamu, večer na to koukám a na pozadí nahrávám vyvolené, každý třetí den nahrávám tak dvě dvd. Jediný co jsem zpozoroval je to, že je hlučnější disk, ale to bude tím, že na něm furt něco je. Chtělo by to něco jako defragmentaci
slatored (292)|30.3.2006 11:22
raději Formatování ! Díky za zprávu. jj
visa (44)|31.3.2006 00:32
[quote=Slatored]raději Formatování ! Díky za zprávu. jj[/quote]

nechci to přece formátovat, když mám na disku neustále nějaké záznamy, které sleduju průběžně, jak mám čas. defragmentce mi srovná veškerá data a hlavičky se po pevném disku tolik nenaběhaj a tím se zmírní i hluk pevného disku
npp (3)|3.4.2006 20:03
můžu se zeptat jak jste spokojení s tímto rekordérem?? taky plánuju jeho koupi, ale ještě nejsem rozhodnut, jestli mi bude stačit kapacita disku.
A ještě jednu věc. Nevíte jak je uvnitř připojený harddisc?? Jestli je stejně jak u PC nebo nějak jinak. Díky
Badis (226)|4.4.2006 15:50
npp- já mám Panasonic DMR-EH60 a max spokojenost :-)- Ono taky ale záleží k čemu ho budeš používat. 60ka má HDD200GB. 50ka tuším 80 a to už je docela málo. Obraz v režimu SP dobrý v režimu XP nepoznám rozdíl od nahrávky nebo přímého vysílání (pokud do toho teda nebudu ďoubat :-D ) V režimu SP se vejdou 2 hodiny filmu na 1DVDčko V XP 1 hodina. Vteřinový start záznamu (na DVD RAM a na HDD) je super. VPS+ShowView funguje. Tento přístroj je nejideálnější na systém "nahrát-podívat a smazat". Ale mám pár filmů s Tv na DVDčku a spokojenost. V noci je tichý jak HDD tak větráček vzadu. Měl jsem s toho strach ale je to v pohodě. Akorád se nelekni ráno v 5.15 probíhá tzv. údržba HDD a 2x po sobě se zapne a vypne. :-E Podrobnosti si najdi na netu :-R Jo jinak nemusím připomínat že orig. DVDčka na HDD samozřejmě nezkopíruješ. Mimo vyjímek bez ochrany. A co se střihu týká (vystřihnutí reklamy) Je to pokus omyl. Někdy to vyjde bez mrtvolky někdy s mrtvolkou. Stříhat jedině v PC(mpeg video wizard 2005) Ale na odstřihnutí reklamy před/po filmu to stačí. No popřemýšlej. Já měl VHSku Panasonic a teď mám HDD RECORDÉR a spokojenos velká. PS zapojení HDD neřeš!!! Jestli chceš koupit nějaký větší a prohodit ho za stávající tak na to zapoměň. Nejde to: To je vyčuraná politika výrobce+servisu. :((
npp (3)|4.4.2006 19:06
tak díky za vyerpávající odpověď. Budu se muset rozhodnout jestli připlatit nebo ne.
visa (44)|7.4.2006 01:40
mám 50tku a úplně stačí 80giga disku v pohodě ato furt něco nahrávám, za 4 měsíce používání ani jedna mrtvolka ( ani při nahrávání, ani při střihu ) jediná chyba asi, neumí mp3 z hdd ( funkce juke box ) a občas chybí podpora divX. ( mě chybí, ostatním nemusí )