Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ProgDVB a AltDVB - jak přepnu mezi dvěma LNB

funteek (57)|1.4.2006 13:46
Otázka jasná. Mám parabolu se dvěma LNB, z nichž jde kabel do přepínače, umístěného na parabole. Z něj jde už jen jeden kabel do PC (SkyStrar2). Jak v těchto dvou programech přepínám mezi těmito LNB? Na jeden chci chytat astru a na druhý Hotbird.
Děkuji moc.
lachyn (150)|2.4.2006 17:55
funteek
no musis prvne vedet ktery LNB je namireny na jakou druzici a taky do kteryho vstupu na tom DISEQC prepinaci (A nebo B, 1 nebo 2) je prislusnej konvertor zapojen
potom uz jednoduse v ProgDVB nebo AltDVB nastavis v DISEQC moznostech na jakym vystupu prepinace (A nebo B, 1 nebo 2) ma onen program hledat jakou druzici :-D
funteek (57)|3.4.2006 16:19
[quote=lachyn]funteek
no musis prvne vedet ktery LNB je namireny na jakou druzici a taky do kteryho vstupu na tom DISEQC prepinaci (A nebo B, 1 nebo 2) je prislusnej konvertor zapojen
potom uz jednoduse v ProgDVB nebo AltDVB nastavis v DISEQC moznostech na jakym vystupu prepinace (A nebo B, 1 nebo 2) ma onen program hledat jakou druzici :-D[/quote]

jojo, díky moc, už jsem si s tím pohrál a funguje to, teď ale řeším problém, proč mi v Altdvb nejede zvuk. V ProgDVB v poho.