Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

NERO Vision 4 - problém při zachytávání....

stani (1647)|8.4.2006 02:20
Chtěl jsem z analogové kamery nahrát cca 1 hodinové video do PC. Zkoušel jsem to(nekomprimované AVI) s různýma softama, ale nejlepší obraz je z Nera Vision 4.

No tak jsem začal normálně nahrávat - vše běželo jak má(vypnul jsem všechny programy i připojení na net), vypnul jsem monitor a odešel, za chvíli jsem přišel zapnu monitor a vidím, že se nic už nenahrává - nahrálo to asi 995Mb a pak se to samoz zastavilo(to 995MB AVI se normálně uložilo do složky).

Myslel jsem si, jestli to třeba není nějak nastavené do max. velikosti 1GB, ale žádné takové nastavení(nebo omezení) jsem nenašel.

Tak jsem začal nahrávat znovu od začátku, ale tentokrát jsem nastavil časovač - na 1,10h. Opět jsem od PC pak odešel, za nějakou se vrátím a už to opět nenahrává! :-(( Tentokrát to nahrálo 1,76GB - ale to je asi jen třetina filmu.... podotýkám, že volného prostoru na disku mám asi 21GB...

Co je špatně?
Ví někdo radu? Proč se to nahrávání samo zastaví?...

díkes
Milosbb (889)|8.4.2006 08:55
jedna hodina nekomprimovaného avi v rozlíšení 768x576 RGB má cca 110 GB, tak sa nediv, že sa ti zastaví nahrávanie. No a prečo sa to zastavilo po nahratí necelých dvoch GB , keď máš ešte 21 GB volného miesta na disku, to už neviem.

-----------
Brko (201)|8.4.2006 18:27
No ten časovač to v zadaném čase zastaví ne? Nenastavil jsi omylem jen
1 min a 10 sec?
stani (1647)|9.4.2006 18:19
tak jsem zkoušel nahrávat jak v AVI(nekomprinované) tak i v DVD, ale pokaždé se to přeruší. Dělalo to v Neru 7012 a tak jsem zkusil upgrade na nejnovější 7054, ale dělá to pořád.... samozřejmě jsem to zkoušel bez i se (správně nastaveným) časovačem....
StD (8612)|9.4.2006 20:33
...mno já bych nejprve zkusil "vyčistit ten zasviněný systém" od Nera... :((
mafian (1)|18.5.2006 10:10
Mám taky problém mám verzi nera 7203b a potřeboval bych zjistit, kde se v neru dá nastavit kam se bude ukládat nahrané video z tv karty at už pomocí nero vision nebonero home. Nebo jestli je to default a nejde s tím hnout.
Zatím v defaultu to je na C: což mi zrovna moc nevyhovuje protože ten mám jen 10Gb.
Brko (201)|18.5.2006 11:53
Když spustíš Nero-Vision a volbu nahrát video na disk, je v levém dolním rohu vedle otazníku tlačítko Více, po jeho rozkliknutí máš asi uprostřed nabídky " Nahrát do souboru", tam si určíš kam to bude. Myslím, že to nastavcení už ti pak zůstane.
leo (345)|18.5.2006 12:10
Mnoho "inteligentního" softwaru dělá to, že v něm nelze nastavit dočasný adresář a využívá systémový temp v uživatelském profilu. Pokud pak nemáš na systémové partition dost místa, může to dělat problémy (Picassa a podobné programy). Neznám Nero 7, ale může se jednat o tento problém. Pokud tam najdeš možnost zvolit umístění dočasného adresáře, tak to zkus změnit (a taky nastav jméno souboru, jak ti radí Brko).