Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sigmatek PDX1000 nebo Philips PET1002

rhinos (20)|26.4.2006 16:37
dostal sem za ukol porovnat kterej z tehle dvou by se vic hodil.Kupujici je ucitel anglictiny takze by ho zrejme rad pouzival na vyuku kdyz jezdi po ruznych firmach a ne vzdy maji dvd s podporou divx...co byste mi poradili?Ja bych teda i podle ceny sel asi spise do toho Sigmateku?
arkij (540)|26.4.2006 17:26
Já mám už od prázdnin SIGMATEK PDX-1700, je to jen vyšší řada (rozdíl je ale pravděpodobně jen v tom že akumulátor se připojuje zespod a je placatej, u PDX-1000 je oválnej a napojuje se zezadu), má trochu jiný tlačítka a možná jinej FW a malinko vyšší cenu.
Pro účely co potřebuju a za tu cenu jsem s ním spokojenej, na LCD to sice není obrazově žádná bomba, při dobrým nastavení se to však sledovat dá, já ale většinou připojuju externí TV, hraje všechno, co jsem do něj strčil, samostatně jde nastavovat jak vlastní monitor, tak výstup na TV. Různejm DivX apod formátům sice nefandím, co jsem zkoušel film s ČT titulkama tak to hrálo dobře, hrál i "surovej" Mpeg2 bez authoringu.
Taky oceňuji že to má A/V vstup/výstup - na cestách jde připojit foťák, kamera atd.

Nevím co Tě bude zajímat, jestli chceš, ptej se.