Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se Strong SRT5250 - zámek k.z.

Egon (2)|27.6.2006 14:13
Rád bych poprosil o radu, pokud se někdo s tímto problémem setkal.

model : SRT 5250
S/W Ver. STGS445S4BA050915
H/W Ver. 001-B0132-100-050714

Jde o následující :
1)zapnu zařízení – standardně naskočí DVB mód vše funguje bez problémů
2) přepnu do režimu DVD – vložím DVD médium (je jedno jestli orig. Nebo DivX) a zapnu přehrávání – vše OK na dispeji přístroje se zobrazuje to co má
3) ukončím přehrávání (tlačítko stop) a přepnu nazpět do DVB módu, to také funguje… ale je slyšet že opt. Mechanika stále pracuje a to i když přístroj vypnu (Standby)
4) po opětovném přechodu z DVB do DVD zařízení normálně přehrává, ale nefungují tlačítka přímo na zařízení (pouze na DO) a na displeji zařízení se již nic nezobrazuje… tohoto jevu se dá zbavit pouze „tvrdým“ vypnutím přístroje, poté normálně najede a běží zase až do bodu 3)

Při přehrávání orig. DVD se v levém dolním rohu televize zobrazuje : „zámek k. z.“ což tuším že by mohl být ten problém… bohužel netuším jak toto vypnout, ani jak se to stalo… v návodu, na internetu, ani v nastavení zařízení jsem nenašel nic co by mohlo mít s tímto zámkem jakoukoliv souvislost. Obnova do fabrického nastavení nepomohla.

Díky za jakékoliv info
Egon (2)|29.6.2006 09:35
Tady to teda zije :o)) Tak alespon par novych poznatku... update firmware na nejnovejsi verzi nepomohl. Problém zjevne spociva v zaplem zamku klaves (zamek k. z. popr. key lock on) zobrazujici se v levem dolnim rohu televize pri prehravani DVD. Bohuzel jsem jeste nezjistil jak se mi povedlo ho zapnout ani jak ho vypnout... :o( Tak kdyby náhodou nekdo vedel...
skorka (1)|15.12.2008 14:28
Jak je vidět z Vašich dotazů, uplynulo už dost vody, a proto doufám, že jste ten prokletý problém se zamčenými klíči (key lock on) už vyřešili. Můžete mi s tím případně pomoci ? Mám to tam už rok a nehnu s tím.......


[email]jaromir.skorkovsky@navertica.com[/email]