Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR-EH55/65EP-S otazky

ace960 (394)|29.6.2006 13:14
Nazdar, zvazujem kupu rekordera Panasonic DMR-EH55/65EP-S. Prezrel som to tu ale moje otazky tu riesene neboli.

Moja predstava je nasledovna:

1. Na HDD prekopirujem z DVD napaleneho v PC subory vo formate DivX 3-6, XviD + titulky SRT/SUB, MP3, JPG. Nasledne by som si vsetok tento obsah pustal z HDD.

2. Nahraty obsah z TV vysielania si hodim na DVD (R/RW) a bude z toho klasicke DVD-Video prehratelne aj na inom DVD prehravaci.

Mate niekto s stymto skusenosti?
gEs (47)|8.7.2006 18:38
ad 1) u Panasonicu DMR-EH55 na tento postup zapomeň!!! DivX a MP3 sice přehraje, ale na HDD to nezkopíruješ :-(((
ad 2) ano tento postup je možný, po uzavření DVD je toto možno přečíst na jakémkoliv DVD playeru :-)
ace960 (394)|10.7.2006 10:55
1. OK, dik za info, skoda :-(
2. OK.

Dufal, som ze vymenim klasicky VCR a DVD prehravac ja jednu krabicu ale asi sa tak nestane.
ferrda (162)|7.8.2006 21:06
Chcel by som sa spýtať ako si poradí ta DMR EH55 s DVD napalovanými na PC. Prečita to v pohode alebo sú s tým problémy. Vymenil som už dva stroje len preto lebo v nich napalované DVD sekali. Teraz uvažujem o kupe tohoto rekordéra a nerád by som sa spálil. Ešte jedna otázočka, aká je hlučnosť tejto mašinky, nevydáva ten vetráčik priliš veľky hluk?
ace960 (394)|7.8.2006 21:15
[quote=ferrda]Chcel by som sa spýtať ako si poradí ta DMR EH55 s DVD napalovanými na PC. Prečita to v pohode alebo sú s tým problémy. Vymenil som už dva stroje len preto lebo v nich napalované DVD sekali. Teraz uvažujem o kupe tohoto rekordéra a nerád by som sa spálil. Ešte jedna otázočka, aká je hlučnosť tejto mašinky, nevydáva ten vetráčik priliš veľky hluk?[/quote]

dvd-video mi islo v predajni krasne z dvd+r, dvd-r, dvd+rw aj dvd-rw (vsetko media verbatim dl+) - najlepsie skusit v obchode
vetracik sa zdal v ruchu obchodu nepocutelny ale doma v noci to moze byt nieco ine
ferrda (162)|7.8.2006 21:19
Zajtra idem pozriet a toho sa bojím že vpredajni sa mi to bude zdať tiché a pridem domov a bude to o inom. Predsa len v predajni je omnoho väčší hluk ako doma.
ferrda (162)|10.8.2006 19:04
Tak už ho mám doma. Čo sa týka toho vetráčika tak je naozaj bez hluku. Zatiaľ 100% spokojnosť.
nnonik (19)|15.8.2006 15:08
ferrda
Mohl by jsi sem napsat nake postrehy co se jednoduchosti ovladani a prace s panasonicem EH65EP tyce? diky
sliver (13)|20.8.2006 22:48
Taky bych se přimlouval za pár postřehů...
Ale až tak trochu "vystřízlivíš" z téhle nové hračky.
Z vlastní zkušenosti vím že to chce nějaký čas na to,aby si člověk uvědomil i nějaké ty mouchy :-E
soko.ban (185)|1.9.2006 09:57
No uvazuju taky o DVD s HDD a jelikoz jsem na Panasoniky tak byl jako prvni v hledacku... ale jestli nejde zkopirovat z DVD na HDD tak to je na prd. Predpokladam ze nejde ani kopirovat mp3/jpg z SD na HDD, nebo to soudruzi z japonska povolujou?
ferrda (162)|8.9.2006 21:49
Stiahni si manuál v češtine a budeš múdrejši.
http://www.panasonic.cz/soubor.aspx?id=20957

Inak na tom panaku mi vadia zatiaľ dve veci:
1) Absencia zoomu videa.
2) Chýba zobrazenie počtu chapters na DVD. Zobrazí ktorá kapitola sa prehráva ale nie koľko kapitol DVD osahuje.

Ak to tento DVD rekordér dokáže tak sa vopred ospravedlňujem ale ja som to tam zatiaľ nenašiel.

ferrda
gEs (47)|7.10.2006 12:48
Co se týče kopírování MP3 i MPG na HDD....tak bohužel ani z CD (DVD) ani z SD. Povoleno kopírovat pouze JPG.

Nevíte náhodou jak posunout titulky u DivX na spodní okraj obrazovky? Dost mi to vadí, že mi zasahují do obrazu (při 16:9)...u přehrávače H&B3220 mám titulky pěkně u spodního okraje (v černém poli) ale Panasonik má zase lépe vyhlazený obraz a hlavně přehraje všechny DivX a bez "cukání" obrazu...