Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AutoGK hidden options a podpora DVD pr.

Dreamer (459)|7.7.2006 14:57
2 otazky, ked treba prelozit, napiste, nejak sa mi nechce, pytal som sa na ang. fore.

1. Can I use ".credits" hidden option also with "custom file" option? If so, also "greyscale"? And - is this option (.credits) supported by DVD players?

2. If I want to use "Force cropping of" option, will AGK automatically choose (change) these values to "correct" values? If not, it must be multiple of 4, 8, or 16 (I mean heigth)? If I will be using this, I should cut from original heigth (720) or optput heigth (640)?

Na zelanie prekladam. :-)

1. Mozem pouzit ".credits" skrytu moznost aj spolu s "custom file" moznostou? Ked ano, aj "greyscale"? A - je tato moznost (.credits) podporovana DVD prehravacmi (tymi co podporuju Xvid samozrejme)?

2. Ked chcem pouzit "Force cropping of" moznost, vyberie / zmeni AutoGK hodnoty ktore zadam na "spravne" hodnoty? Ked nie, musi byt vyska videa nasobkom 4, 8, alebo 16? Ked to pouzijem, pocita sa to z originalnej velkosti videa (720) alebo z vystupu ktory nastavim v "Advanced options" (640)?
Jozef2 (188)|7.7.2006 15:06
Dreamer, radsej to preloz
Dreamer (459)|7.7.2006 15:19
[quote=Jozef2]Dreamer, radsej to preloz[/quote]
OK, done. :-D
Dreamer (459)|9.7.2006 17:11
Tak uz som nasiel odpovede inde...
[quote=Dreamer]1. Mozem pouzit ".credits" skrytu moznost aj spolu s "custom file" moznostou? Ked ano, aj "greyscale"? A - je tato moznost (.credits) podporovana DVD prehravacmi (tymi co podporuju Xvid samozrejme)?

2. Ked chcem pouzit "Force cropping of" moznost, vyberie / zmeni AutoGK hodnoty ktore zadam na "spravne" hodnoty? Ked nie, musi byt vyska videa nasobkom 4, 8, alebo 16? Ked to pouzijem, pocita sa to z originalnej velkosti videa (720) alebo z vystupu ktory nastavim v "Advanced options" (640)?[/quote]
1. Ano, Ano, Ano.

2. Asi ano, vyska musi byt nasobkom 16. Pocita sa to z orig. vysky (720), ale je mozne to skontrolovat pomocou Preview v AutoGK, aj to ci je to nasobkom 16.