Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sequence End Code / ReStream Mpeg2

StD (8612)|21.7.2006 11:22
Zkoušel jste už někdo utilitku ReStream? Scenarist mi u některých (cizích) m2v streamů vyhazuje varování:

[color=red]Warning: Number of Sequence End Code is 0![/color]

Jinak je ale výsledek OK. Prý to jde opravit v ReStreamu bez rekomprese. Zajímala by mne Vaše praxe.
Whitejoker (616)|25.7.2006 14:16
restream jen přepíše hlavičku souboru, takže některé programy to pak poberou, ale jiné ne. Dá se tak třeba změnit aspect ratio nebo pořadí půlsnímků, i ty sequence code.
Ale bohužel nápověda tohoto programu je dost tristní, takže asi spíš vyzkoušet, co to udělá. Jak jsem psal - někdy to následné programy nepoberou
StD (8612)|26.7.2006 08:29
Samo že to budu zkoušet na kopii - už mám jednoho "kandidáta" připraveného, tak jak bude čas, tak na to vlítnu... :BB:
Ten Help je takový jaký je - šlo přece o studentskou práci... :-E a Free.
Whitejoker (616)|26.7.2006 15:31
No právě, zaplať pánbůh za to.
Zkoušel jsem pohledat něco na netu, jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti a našel jsem jen návod jak přehodit půlsnímky. A na to jsem přišel i sám.
Whitejoker (616)|27.7.2006 13:56
No já hledal spíše ten návod jako celek, ale na pár z tvých odkazů jsem narazil taky, jen se mi nechtělo pročítat diskuse. Na netu jsem v práci a tam musím občas i pracovat ...
Ale vypadá to, že zkušenosti s tímto prográmkem jsou veskrze dobré
StD (8612)|27.7.2006 21:03
Tak mi z toho zatím tak nějak vyplynulo, že ten SEC (viz výše zkratka čeho) je tam jen jako naše oblíbené [color=red]kurvítko[/color] pro výrobky Matsushita (i.e. Panasonic), jinak je v tom streamu vždy jen pro srandu králíkům (králík = v tomto případě autorisační program DVD; lepčí, ty horší jako DVDA to ani neregistrují...). 9-) :-I 8-)