Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Konvertovanie DVD-RAM na klasicke DVD

Minik_MT (5)|7.9.2006 22:40
Zdravim, vedel by mi niekto helfnut s ako je mozne skonvertovat DVD-RAM (nahrany v DVD recorderi) na klasicky format DVD. Staci mi z toho vytiahnut VOB z filmu nemusi byt ponuka ani nic ostatne. Hladal som to a uz ma to pekne :-!!! :-(((
peco (772)|8.9.2006 07:24
[quote=Minik_MT]Zdravim, vedel by mi niekto helfnut s ako je mozne skonvertovat DVD-RAM (nahrany v DVD recorderi) na klasicky format DVD. Staci mi z toho vytiahnut VOB z filmu nemusi byt ponuka ani nic ostatne. Hladal som to a uz ma to pekne :-!!! :-((([/quote]
Ono na DVD-RAM nemas *.vob, ale *.vro. Mozes postupovat napr. tak, ze si skopirujes ten *.vro (cez copy/paste) na HDD a nacitas ho napr. do TMPGEncDVDAuthor, TMPGEnc, WombleMpegVideoWizard (hociktory z nich) a tam to postrihas, popripade aj zautorizujes.
Ja som to predcasom skusal aj tak, ze som surovo premenoval (F2) ten *.vro na *.vob a islo to potom aj v NeroVisionExpres.
Badis (226)|8.9.2006 10:23
Minik_MT - Mě se osvědčilo přejmenovat koncovku -vro- na -mpeg- Pak to natáhnout do WombleMpegVideoWizard a v něm si s tím pohrát (střih...atd.) :-)
Pitomec (10211)|8.9.2006 18:40
Ulead Movie Factory - naimportuje z DVD-RAM a vypálí na DVD-R.
Barbie (38)|10.9.2006 21:25
TMPEG DVD Author - jednoduše a kvalitně. :-!!!
MikeM (194)|28.1.2007 14:00
Chtel bych tituly z DVD-RAM nebo DVD+-RW nahrane na panasonic Eh55 pretahnout do PC jako MPEG. To se mi dari bud pomoci ULead nebo TMPGEnc MPEG Editor.
Neumim ale ty soubory pojmenovat tak jak jsou pojmenovane na tom DVD. Pokud DVD vlozim zpet do stolniho DVD rec tak tam mam i informace kdy se dany porad nahraval a z jake stanice, jaka je to kvalita a hlavne nazev. Nasel jsem tyto informace ulozene v ifo souboru.

Jak tyto informace o titulech ziskat a pripadne tim prejmenovat exportovane mpeg soubory ?