Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Záhada u Comag SL35T

cowley2 (3)|3.1.2008 19:09
Zdravim a prosim o radu.Koupil jsem tento přijímač a jsem s ním spokojen, až:nemá konektor na sériové rozhraní RS232 a dále nejde přepínat výstup na scart na televizi.Je tam stále jenom CVBS a nic jiného nejde.Není to chyba jenom kusu,po výměně jsem dostal ten samí,že to mají takhle všechny.Skutečně po rozbalení více kusů byly všechny bez RS232 a ani výstup na scartu nebyl přepínatelný(pevná volba CVBS).Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Díky moc.
petr_sv (1)|10.1.2008 08:07
Ono to zase tak velká záhada není. Potkal mě stejný problém a po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že na trhu jsou dva rozdílné výrobky se stejným názvem. Když si do googlu zadáte "Comag SL35T verze 2", zjistíte, že jsme dobře naletěli! Já mám na krabici ještě napsáno RS232, ale v obchodě na ostatních krabicích už to není! Dokonce i v popisech 2. verze je na obou Scartech napsáno CVBS. Co teď s tím? My co jsme naletěli na základě kladných recenzí si budeme asi muset sehnat vyšší model SL65T.
cowley2 (3)|10.1.2008 22:01
Njn,tak díky za objasnění,holt ne každá recenze je směrodatná,když je víc verzí výrobku.Ten konektor mě až tak nemrzí,horší je to s tím scartem.Ten rozdíl mezi RGB a CVBS je docela na kvalitě znát.Tak ještě jednou dík.