Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak odstranit reklamní text ve video souboru?

arto (0)|11.4.2005 20:56
Jak odstranit reklamní text ve video souboru?Otravuje mě to tam a nevím jak se toho mám zbavit,poradí někdo co s tím?Tady najdete náhled [code]http://img231.echo.cx/my.php?image=pdvd0005tr.png[/code],díky za případnou pomoc či radu..... 9-)
pavelpt (2713)|11.4.2005 21:22
Jsou na to filtry, aby to bylo nečitelné, to se dá, ale pěkné to nebude nikdy.

Ty filtry se jmenují Delogo a tak podobně,hledej problematiku odstranění loga ve VirtualDubu, ten pokud se nainstaluje, tak myslím tam nějaký filtr má a jinak hledat jako filtry do VirtualDubu,Je to myslím i někde tady.
vlada (3470)|11.4.2005 23:45
arto> Viděl jsem několik filmů, kde se někdo pokusil odstranit logo, vadilo mi to daleko víc, než kdyby to tam nechal. Místo toho loga tam totiž zustane taková divná šmouha. Ten program přece neví, co bylo za obraz pod tim nápisem, takže to doplní nějakym odhadem. Radši bych se na to vykašlal.
arto (0)|12.4.2005 21:13
Díky všem,pomoc kterou jste mi poskytli splnila svůj účel.První pokus byl vykonán za pomoci filtru LOGOAWAY ve Virtual Dub,není to sice to pravé ořechové,ale splnilo to svou práci.Další pokus byl proveden ve Vegas za pomoci LETTERBOX,výsledek vypadá věrohodněji a k dokonalosti chybí už jen odstranění toho rámečku.Všem díky pomohli jste mi!
:-!!!
stayman (12393)|12.4.2005 21:20
Mozes povedat podrobnejsie co ti este vadi, teda ten ramecek definuj, odstranime ho neboj :-D
arto (0)|12.4.2005 21:42
Jde o ten rámeček co zůstal okolo videa,bez něj by to vypadalo určitě lépe.Tady je k dispozici náhled
[code]http://img76.echo.cx/img76/8775/test00268gj.th.jpg[/code]
Díky za ochotu..... :-)
stayman (12393)|12.4.2005 21:49
nepochopil som to!
arto (0)|12.4.2005 22:09
Při přehrávání video snímku je vidět i ten světlý upravený rám,který jsem ve Vegasu použil pro zakrytí loga v pravém dolním rohu.Mám na mysli jestli je možné oříznout nebo nějakým způsobem se zbavit toho světlého okraje.Má cca.1cm,pak navazuje k samotnému snímku......
:-)-
Ve Vegas jsem použil efekt Border k odstranění toho loga,nikoliv jak jsem uvedl letterbox,možná proto došlo k nedorozumění..... 9-)
stayman (12393)|12.4.2005 22:42
teraz tomu rozumiem, tak pohraj sa s tym Pan/Cropm a odskrtni tu volbu "Stretch to fill frame" a pri Render As zase "Do not letterbox...", pisal som uz o tom...
arto (0)|12.4.2005 22:53
Funguje to! To je přesně ono co jsem měl na mysli,žádné logo a nic co by naznačovalo že tam někdy něco bylo........Mnohokrát díky! :BB:
stayman (12393)|12.4.2005 23:05
Ok, inak myslim podla tej povodnej (prvej) foto, ze nemas ani spravne nastaveny project, nanznacuju to tie ciary po stranach, tak si to lepsie este nestav, najlepsie ked nacitas ten zaznam cez Project Properties -> Match Media settings (ikonka zlozky/adresara) a este pri tej tvorbe toho Letterboxu (obalky) ked vypnes v tom okne Pan/Crop Lock Aspect Ratio , tak tie pruhy ti vzniknu iba hore a dole (teda jak je libo :-D ) !!!